Warsztaty plastyczne

„Sztuka edukacji”- bezpłatne warsztaty plastyczne

Serdecznie zapraszamy młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych  z Lublina i okolic do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych.

Program warsztatów obejmuje:

  • Zajęcia teoretyczne – prezentacja różnych technik plastycznych i graficznych, wykłady, prezentacje multimedialne, prelekcje
  • Zajęcia warsztatowe – ćwiczenia praktyczne, plenery, korekta prac uczestników.

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli bezpłatnie korzystać z materiałów plastycznych i pomocy edukacyjnych.  Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia warsztatów.

Zajęcia odbywać się będą w grupach 8 – 10 osobowych  jeden raz w tygodniu po 2 godziny  lekcyjne.

Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Lubelskie Impresje” w ramach Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7 Talent

Organizator:

Warsztaty organizowane są przez Lubelskie Stowarzyszenie Nauczycieli Educatores przy współpracy z VII Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie.

 Warsztaty skierowane są do:

  • Młodzieży ze szkół gimnazjalnych
  • Uczniów szkół podstawowych

Miejsce: Warsztaty odbywać się będą w Zespole Szkół numer 11 w VII Liceum Ogólnokształcącym im Marii Konopnickiej w Lublinie mieszczącym się przy ulicy Farbiarskiej 8.

Termin:

Przewidziany termin rozpoczęcia warsztatów – początek marca. Dokładny termin zostanie ogłoszony drogą mailową. Zajęcia odbywać się będą w soboty od godz.10.00

Zgłoszenia:

Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie dołączonego formularza na adres mailowy: 7talent@zs11.pl Uczestnicy szkolenia wyłonieni zostaną na podstawie zgłoszeń (decyduje kolejność zgłoszeń). Maksymalna ilość uczestników to 10 osób.

Na zgłoszenia czekamy do 25 lutego.

Formularz zgłoszeniowy – warsztaty plastyczne

Konkurs 2016

 

Brak możliwości komentowania.